• Osobnosti

  Zajímavé příběhy lidí, kteří vám prozradí své tajemství
 • Inspirace

  Snažíme se pořád posouvat dál, a k tomu je potřeba inspirace.
 • TIPy

  Některé věci je potřeba shrnout. Máme pro vás vychytávky a rady, jak si co nejvíce ulehčit život
 • Marketing

  Ne nadarmo se říká, že marketing prodává.
 • 1

Druhy světelné reklamy

Světelná reklama je jednou z disciplín tzv. signmakingu, což je obor, který se zabývá výrobou značení a nosičů reklamního sdělení. Existuje několik druhů světelné reklamy:

 • Jednostranné panely jsou vyráběny z plexiskla či plastu a na čelní straně mají danou reklamní grafiku, kterou nasvětlují zářivkové trubice či svítivé diody.
 • Oboustranné panely se umísťují kolmo na objekt a jsou vidět z obou stran. Jsou v podstatě stejné jako jednostranné pouze s tím rozdílem, že jsou jakoby vystrčené do prostoru a tím pádem lépe viditelné.
 • Světelné znaky a loga jsou samostatně vyráběny a tvarovány z platu či kovu a prosvětleny zevnitř neonem či LED diodou.
 • Otočné panely jsou světelné reklamy, které nejsou jen statické, ale mohou se i otáčet. Z toho důvodu jsou většinou vícestranné.
 • LED řádkové panely jsou vyrobeny z bodových LED diod, které vyobrazují texty v jednom nebo ve více řádcích. Ve většině případů jsou pouze jednobarevné.
 • Světelné reklamy v podobě LED obrazovek jsou rovněž nasvíceny LED diodami, avšak mohou zobrazovat kompletní grafické informace, např. loga, fotky, videa apod. Konstruovány jsou většinou do velkých rozměrů s úhlopříčkou několik metrů.

Kvalitní obecní rozhlas

Sice doba technologií postoupila do také fáze, že nosíme televizi, rádio, noviny a knihy v jednom zařízení v kapse, starší spoluobčané nemají možnost a schopnost tyto informace takto vstřebávat. V drtivé většině na každé vesnici je stále důležité mít zařízený kvalitní obecní rozhlas. Dříve vše bylo propojeno klasickým drátem, avšak i zde dorazila technologie a moderní rozhlasy nešumí, jsou vícenásobně hlasitější a ještě k tomu bezdrátové. To uvítají senioři vřele. Nemusíme si mazat med kolem úst, většina seniorů minimálně nedoslýchá anebo slyší to, co slyšet chtějí :-) Nejen na Moravě, ale víceméně po celé ČR jsou v tomto oboru specialisté Rozhlasy Bártek, kteří se zaměřují nejen na drátové a bezdrátové rozhlasy, ale také na ozvučování společenských akcí, vybavují školy a školky jednotným časem a zvoněním a nově také realizují moderní veřejné osvětlení!

Spolehlivý obchod s vínem

Vytipovali jste si víno nebo jste jej již vybrali a jste spokojeni? Tak to má být, žádné zbytečné záměny! Ne každý prodejce vína však dokáže udržet stabilitu a dostupnost daným druhů. Jak se pozná správný velkoobchod vín? Tím, že Vám kromě dostupnosti zajistí také radu pro nejlepší výběr uzpůsobený individuálním potřebám, vymyslí Vám dárkové balení pro různé příležitosti, pozve Vás na degustaci a to nejdůležitější - vybuduje se s Vámi vztah. Každý klient je unikátní a jak se říká - ve víně je pravda. Tím více poté víno utužuje mezilidské vztahy. Proto je dobré vybrat pečlivě ten správný velkoobchod.

Optimalizace webu

Pokud chcete optimalizovat web, který již nějakou dobu funguje, věnujte pozornost jak on-page, tak off-page faktorům, a vyvarujte se nevhodných či zakázaných optimalizačních technik.On-page faktory se nachází na stránce a jsou s ní přímo spojeny. Autor stránky může tyto faktory přímo ovlivnit.

Mezi on-page faktory patří:

 • titulek stránky,
 • meta tag description,
 • kódování stránky,
 • struktura URL,
 • struktura webové stránky,
 • obsah stránky (nadpisy, zvýrazněný text, popisky obrázků),
 • text odkazů na stránce (interních i externích),
 • navigace stránek, rámy.

Off-page faktory se na stránce nevyskytují. Autor stránky není většinou schopen tyto faktory přímo ovlivnit, mají však přímý vliv na relevanci stránky při hledání určitého dotazu. Mezi off-page faktory patří zejména zpětné odkazy. SEO optimalizace Praha je v této činnosti špička!

 

Domácí vodárna

Domácí vodárny jsou soustavy zařízení určené pro dopravu vody z místa na místo. Nejčastěji se používají pro čerpání pitné nebo užitkové vody ze studní, vlastních vrtů, vodního toku nebo nádrže zachycující vodu. Čerpaná voda se pomocí domácí vodárny dopravuje do domu, chalupy nebo podobného zařízení, kde se rozvádí potrubím třeba přímo do koupelny.

Číst dál: Domácí vodárna

Sítotisk a jeho využití

Sítotisk je technologie tisku, kterou se dá potisknout celá řada materiálů. Je možné tisknout na trička, čepice, reklamní předměty, polštáře, deštníky, ba dokonce i na hrnky či na vlajky. Velmi často je sítotisk využíván k potisku textilií. Často se touto cestou tiskne více kusů materiálů, protože je potřeba vytvořit speciální šablonu, přes kterou je tisk realizován. Dejte svůj návrh profesionální agentuře ke zpracování. Jestliže máte odvahu, můžete se do sítotisku pustit sami. Ale doporučujeme práci svěřit odborníkům, kteří mají s tiskem bohaté zkušenosti.

Vyhledávání

O nás

Jsme banda nadšenců, kteří se rádi inspirují, vzdělávají a získávají zajímavé informace. A protože si je nechceme nechávat pro sebe, a zároveň je nezapomenout, rozhodli jsme se, že založíme web. A právě teď se na něm nacházíte. Doufáme, že jste našli, co jste hledali a zachováte nám přízeň i do budoucna. Pokud máte nějaké přípomínky, návrhy či konstruktivní kritiku, neváhejte nám napsat na redakce.magazin@gmail.com nebo formou komentáře pod příspěvky - těšíme se na vaše vzkazy.

 • Responsive

  The template automatically adapts to the viewing device, such as mobile, tablet or desktop.
  The template automatically adapts to the viewing device, such as mobile, tablet or desktop.
 • Responsive

  The template automatically adapts to the viewing device, such as mobile, tablet or desktop.
  The template automatically adapts to the viewing device, such as mobile, tablet or desktop.
 • Responsive

  The template automatically adapts to the viewing device, such as mobile, tablet or desktop.
  The template automatically adapts to the viewing device, such as mobile, tablet or desktop.
 • Responsive

  The template automatically adapts to the viewing device, such as mobile, tablet or desktop.
  The template automatically adapts to the viewing device, such as mobile, tablet or desktop.
 • 1
 • S PPC kampaní k úspěšnému podnikání
 • SEO pro každý web
 • Tvorba web stránek versus Facebook

ppcVytvořit dobrou internetovou prezentaci není lehký úkol. Správa PPC kampaně je prospěšným pomocníkem každého začínajícího podnikatele, ale PPC kampaně zlepšují také již rozjeté projekty. Pomocí několika postupů je možné zefektivnit internetovou prezentaci a získat tak řadu nových zákazníků. Musí být sestavena kvalitní strategie, která minimalizuje náklady a maximalizuje zisk.

Read More

seoPokud chcete mít konkurenceschopné webové stránky, musíte se aktivně a dlouhodobě věnovat seo optimalizaci. Na počátku musíte zhodnotit současný stav pomocí analýz a síly stránek, následuje určení si cílové skupiny a vhodných klíčových slov, které vaši zákazníky budou vyhledávat. Optimalizace webových stránek je náročný proces a běh na dlouhou trať. Pokud hledáte seo olomouc, pak se obraťte na profesionály, kteří vědí, jak vás dostat na přední příčky ve vyhledávání, pomohou vybrat vhodná klíčová slova a cílit správně na vaše zákazníky. Online komunikace patří do celkové strategie firmy, proto je nutné jim věnovat pozornost.

Read More

fbPokud podnikáte a jste schopni se živit i bez toho, abyste museli vytvořit vlastní web stránku, jste šťastní lidé. Pravděpodobně je vaše zaměření velmi specifické nebo vaše cílová skupina nechodí na internet (takže lidé nad 70 let). Tvorba web stránek je občas pasé i pro živnostníky, do kterých byste to možná netipovali. Tento častý jev se objevuje u fotografů, kteří využívají například soukromé stránky na facebooku, kde sdílí svou práci a to vede k dalším objednávkám.

 

 

Read More

Přihlášení